SEO аналіз сайту

SEO аналіз сайту – комплексна перевірка онлайн проекту щодо його відповідності до всіх вимог, які пред’являють пошукові системи. Не плутайте оптимізацію та аудит, перше – це знаходження та усунення помилок, а аудит (аналіз) – це лише визначення недоліків та рекомендації для їх усунення.

Аналіз сайту є дуже важливою процедурою, оскільки порушення правил, які пред’являються пошуковими роботами, може спричинити різні фільтри та зниження позицій. Тому важливо, щоб внутрішня, зовнішня оптимізація створеного ресурсу відповідала всім нормам.

Ми проводимо ретельну експертизу сайту та пропонує свої рекомендації щодо усунення «багів», помилок. Проводимо діагностику щодо наявності фільтрів. Ми рекомендуємо, що потрібно зробити, для повноцінної роботи вашого ресурсу.

За результатами нашого SEO аудиту клієнт отримує розгорнутий документ:
– реальний стан сайту.
– аналіз зовнішніх посилань.
– інші важливі фактори.
– Поради щодо поліпшення (якщо необхідно).

А якщо все гаразд, ми вам напишемо про це. Якщо потрібно змінити щось, виправити, то ми дамо найрозгорнуту інформацію і найчіткіші рекомендації на тему того, що потрібно змінити, щоб пошукові роботи стали більш лояльні до вашого ресурсу.

Аналіз сайту, ефективність вашого проекту

Наші послуги з детального та ретельного внутрішнього аналізу також необхідні для виявлення внутрішніх проблем, які створюють перешкоди для просування проекту в пошуковій видачі. Це потрібно для тих замовників, яким важливе високе становище онлайн проекту у видачі та максимальне ефективне використання грошових вкладень, що виділяються на оптимізацію та просування.

У процесі аудиту наші професійні фахівці застосовують найефективніший софт від перевірених розробників та свій власний. Сканується безліч критеріїв, за якими оцінюється сайт надалі. Результатом SEO аудиту та подальшого виправлення ймовірних помилок є покращення позиціонування ресурсу по всьому спектру запитів від цільових користувачів.

Високе позиціонування у пошуку спричиняє зростання тематичного трафіку, як наслідок, конвертування у реальний дохід.

Розцінки на наші послуги індивідуальні для кожного із замовників. Ми завжди вчасно зуміємо правильно оцінити працездатність та ефективність вашого сайту, щоб уникнути подальших проблем із просуванням і вам нічого не довелося б правити.