Реклама Google Ads

Безліч людей користуються засобами інтернету, і для пошуку якогось виду послуг, товару. І одне з найкращих та дієвих рішень для розвитку бізнесу за допомогою «всесвітньої павутини» – контекстна реклама. Механізм її роботи досить простий – показується реклама сайту на найвидніших місцях пошуку та на сайтах-партнерах.

Зазвичай оголошення бачать винятково зацікавлені користувачі. Це пояснює ефективність контекстної реклами в інтернеті вище наведеним способом відразу ж після запуску компанії.

Чому саме вона:

– Вигідно. Клієнт сплачує безпосередньо за результат (реальні переходи).

– Гнучкі налаштування. Найбільш точно налаштовується компанія (регіон, час показу, вартість за перехід, ключові фрази), як наслідок збільшення тематичного трафіку.

– Ефективність. Показуються оголошення лише тим, кому це потрібно, цікаво, вашим потенційним клієнтам.

– Швидкий початок. Запуск компанії здійснюється відразу після збереження всіх необхідних налаштувань.

– Показ реклами за найбільшою кількістю пошукових запитів. При правильному налаштуванні існує можливість охоплення найбільшого числа ключів

– Аналіз та прогноз результатів компанії. Для кожного індивідуального випадку розраховується свій бюджет, який відповідає реальним цілям замовника.

Контекстна реклама Google Ads

Реклама за допомогою показу контекстних оголошень – універсальний інструмент для залучення цільового потенційного клієнта, який сьогодні не має аналогів у мережі. Метою її є надання користувача необхідної йому інформації, у вигляді переходів на потрібний ресурс зі змістом, максимально схожим за тематикою з його пошуком.

Але для тих, хто раніше з подібним різновидом реклами не стикався, краще довірити створення компанії професійним фахівцям. Ті, що зможуть зробити все грамотно і заощадити бюджет на просуванні онлайн проекту та веденні бізнесу за допомогою мережі.

Ми пропонуємо такі послуги:
– Правильно настроїмо рекламну компанію.
– Створимо привабливі текстові оголошення.
– Розробимо медіаплан та індивідуальну стратегію реклами.
– Налаштуємо ефективний націлення (виділення цільової аудиторії).

Завжди будемо раді вас проконсультувати!