Підтримка сайту

Якщо ви власник одного або декількох веб-сайтів, то найімовірніше ви вже зіткнулися з проблемою їхнього супроводу. Сама специфіка «всесвітнього павутиння» передбачає постійну участь у процесі технічної підтримки сайту.

Професійна технічна підтримка сайту дозволить вирішити багато проблем, забезпечить оновлення інформації.

У зв’язку з цим ми пропонує:
– Щотижневий бекап, back-up (резервне копіювання сайту), що дозволяє за будь-яких непередбачених проблем оперативно відновити роботу ресурсу в повному обсязі, без втрати будь-яких даних.
– Підтримка домену сайту.
– Надання хостингу.
– Налаштування корпоративної пошти замовника.
– Регулярне оновлення контенту на сайті.
– Необхідні зміни у функціоналі, програмному коді.
– Інші роботи.

Все це виконується в рамках технічної підтримки сайту, яка сьогодні є обов’язковою умовою для ефективного ведення бізнесу в он-лайн просторі.

Ефективна підтримка сайту

Сьогодні більшість онлайн проектів створюються на основі популярних CMS, що включають зручну і зрозумілу панель управління з візуальним редактором. Що дозволяє змінювати зміст сайту без спеціалізованих знань програмування і буде доступним навіть для звичайного користувача.

Але й наявність певних навичок все ж таки необхідно, цим нехтувати не варто. Грамотно оформлений та написаний текст сторінки, візуально привабливе розміщення елементів, тематичні фотографії, картинки – це важливі дрібниці. Найчастіше можна зустріти онлайн проекти з неправильним оформленням сторінок, погано відформатованим контентом, необробленими фото та інше.

Це все не приваблює відвідувача. Зазвичай веб-сайт представляє своїм потенційним клієнтам якийсь вид товару, послуги, безпосередньо саму фірму. Погано оформлений та неякісно створений ресурс не викличе довіри у покупця. Хід думок зрозумілий – якщо так власник ставиться до власного сайту, то яке відношення чекати до клієнта? Яке очікувати на якість послуг, пропонованого товару?

Тому нехтувати технічною підтримкою сайту не варто. Наша студія надає найповніший комплекс робіт та кваліфіковану консультацію досвідчених фахівців пов’язаних з підтримкою та супроводом сайту для подальшої його ефективної «життєдіяльності» на просторах інтернету.

Також у тих. підтримку можуть входити такі послуги:
– Реєстрація доменних імен.
– підбір вільного доменного імені.
– Реєстрація українських доменів.
– Реєстрація міжнародних доменів
– Панель керування доменом.
– Налаштування домену.

Хостинг.
– Хостинг в Україні.
– Хостинг у США та Західній Європі.
– Панель керування хостингом.
– Налаштування хостингу.

Найбільш повна професійна консультація будь-яким зручним для вас способом: телефоном, e-mail, Telegram, Skype.